1. >Állásajánlatok
  2. >Karbantartó lakatos

Műszaki asszisztens

A Bondelle Central Europe Kft.
munkatársat keres Nyíregyháza-Nyírszőlősre

KARBANTARTÓ LAKATOS

pozícióba

Terület:

  • Nyíregyháza-Nyírszőlős

Feladatok:

  • A gyárban található különféle gyártó és csomagológépek többműszakos üzemeltetése, hibaelhárítása, javítási munkáik elvégzése.
  • Az éves Karbantartási tervben leírt karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • lakatos, géplakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő... vagy egyéb, a felsoroltakhoz hasonló gépipari végzettség
  • minimum 3 év releváns szakmai gyakorlat
  • alapvető fémmegmunkálási eljárások ismerete (gyakorlatban is)
  • rugalmas, munkájára precíz, jól terhelhető

Előny:

  • Élelmiszeriparban, multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Minősített hegesztői szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Inspiráló szakmai kihívások és csapatmunka, barátságos munkakörnyezet

Kérjük, küldje önéletrajzát a következő címre: edua.eszik@bonduelle.com

Kövessen minket
Olvasson tovább