1. >Állásajánlatok
  2. >TARGONCÁS

KIEMELT KÉPVISELŐ

Nemzetközi élelmiszeripari nagyvállalat

munkatársat keres Nyugat Magyarország területére.

Feladatok:

A területhez tartozó nagykereskedések és üzletek látogatása

Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel

Bolti kihelyezések és akciók letárgyalása és megvalósítása

Rendelések felvétele és nyomonkövetése, a havi forgalmi tervek realizálása

A merchadising céggel történő kapocslattartás, a területen levő merchandiserek munkájának koordinálása és ellenőrzése

Piaci versenykörnyezet figyelemmel kísérése, piacfigyelés (piaci trendek, mechanizmusok nyomon követése) konkurenciafigyelés és új értékesítési lehetőségek felkutatása.

Jelentések és szükséges adminisztráció vezetése

Elvárások:

Legalább 3-4 éves FMCG kiskereskedelemben szerzett munkatapasztalat Önálló, proaktív munkavégzés

Sikeres értékesítési háttér

Jó kommunikációs képesség

Pozitív személyiség, csapatjátékos hozzáállás

Alkalmazkodó képesség, rugalmasság, nyitottság

Középiskolai végzettség és felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

nemzetközi vállalati háttér, családias, közvetlen csapattal

rugalmas munkavégzés, nagyfokú önállóság

versenyképes juttatási csomag, autó, telefon, laptop

Szakmai önéletrajzát kérjük, az alábbi címre küldje: hr.budapest@bonduelle.com

Kövessen minket