Állásajánlatok

Békéscsaba

  • - Betanított munkás

  • - Targoncás

munkatársakat keres szezonos munkára, három műszakos folyamatos munkarendbe, előreláthatólag június-október közötti időszakra.

Jelentkezni lehet:

Bonduelle Central Europe Kft., Munkaügy
5600 Békéscsaba, Békési út 54.
Tel.: +36 66/621-910, +36 66/621-911
Email: mbarthane@bonduelle.com
Amit kínálunk: versenyképes bérezés, bónusz rendszer.

Nyírszőlős

munkatársakat keres szezonos munkára, 12 órás folyamatos munkarendbe (3 munkanap – 3 pihenőnap) előreláthatólag június-szeptember közötti időszakra.

4432 Nyírszőlős, Jókai telep
Tel.: 42/470-025
Email: kvargane@bonduelle.com

Nagykőrös

  • - HR gyakornok

Hallgatói jogviszonnyal rendelkező munkatársat keresünk.

Feladatok:
  • Munkaköri interjúk-, leírások készítése, munkakörelemzés, munkakör értékelés, munkaerő piaci bérelemzések készítése
  • Aktív részvétel a belső kommunikációs csapat munkájában
  • Prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése
  • A Central Europe HR Igazgató/Budapest és a HR vezető/Nagykőrös teljes körű HR szakmai támogatása
  • Az integrált Humán Információs Rendszer bevezetésével való előkészítő munka, személyügyi anyagok adatbázisban történő rendezése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú HR, gazdasági vagy pszichológiai tanulmányok
  • HR terület iránti érdeklődés
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Excel, PowerPoint gyakorlott felhasználói ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Francia nyelvismeret előny
  • Időnként utazás a budapesti kereskedelmi irodába vagy a Bonduelle más gyáraiba

Amit kínálunk:
  • Inspiráló nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkarend
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Kérjük, küldje szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő címre:

ede.katona@bonduelle.com
  • - Gyártási gépkezelő

  • - Tartósítóipari munkás

  • - Csomagolási gépkezelő

2750 Nagykőrös, Ceglédi út 25.
Tel.: 53/554-308, 53/554-318, 53/554-381
Email: jszokonya@bonduelle.com